شرکت های طراحی سایت در استان تهران

گروه نرم افزاری نیووب

نیووب در سال 1385 کار خود را در زمینه تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری و طراحی سایت و انجام کلیه امور تبلیغاتی فعالیت خود را در تهران آغاز کرد
گروه نرم افزاری نیووب با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فنـاوری اطلاعات در تهران جهت پیاده سازی و طراحی وب سایت های داینامیک ، پرتال ، نرم افزارهای بانک اطلاعاتی تشکیل گردیده و آماده انجام پروژه های شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات و اشخاص در تهران و تمام نقاط ایران می باشد.

http://www.newwebdesign.org


kasracms

نمونه كارها: سایت های خبری و تحلیلی سایت آکوفارکس سایت خبری بانک بیمه سایت بزرگ فراتحلیل سایت بورسی ایران تحلیل سایت بورسی پارس تاجران سایتهای ادارات دولتی مخابرات استان تهران بنادر سیستان و بلوچستان سایت های اختصاصی پورتال بانک خودرو روابط عمومی اصفهان تولید طعم و عطر مگنولیا بانک فروش ویلا در گیلان سایت صنعتی الکترو سبحان سایتهای شرکتی اقامت در استرالیا سایت تحلیلی فارکس آژانس تاج سیر بسایت صنعتی دقیق کار بازرگانی پترو تابان

http://www.kasracms.com


تیرامان

از نمونه كارها: طراحی وب سایت رسمی تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف طراحی وب سایت رسمی بار هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران طراحی وب سایت موسسه ونک طراحی وب سایت رسمی دقتر ارزشیابی ، سنجش و نظارت دانشگاه صنعتی شریف طراحی وب سايت آژانس مسکن آفا طراحی وب سایت رسان پنوماتیک طراحی وب سایت رسمی انجمن مهندسی روسازی ایران - امرا طراحی وب سایت رسمی محمدرضا دوست محمدی (هنرمند) طراحی وب سایت رسمی شرکت پویا طراحی وب سایت رسمی آرت اکسپو تهران طراحی وب سایت شرکت تبلیغاتی و روابط عمومی کلید تبلیغ طراحی وب سایت شرکت نشانه روز مجری تبلیغات شهری (بیلبورد) طراحی وب سایت شرکت هیلتون و راس واقع در انگلیس طراحی وب سایت رسمی فرهاد صادقی امینی (هنرمند) طراحی وب سایت مرکز تعمیرات ایران هارد دیسک کلینیک طراحی وب سایت آژانس بین المللی مسکن پارس در اروپا طراحی وب سایت رسمی شرکت اطلس دام ایرانیان طراحی وب سایت رسمی شرکت فرش زمرد مشهد

http://www.tiraman.com


شرکت رادکام

شرکت رادکام در سال 1377 فعالیت خود را در زمینه نرم افزار آغاز کرد و در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت گسترش داد و در حال حاضر در زمینه نرم افزار و طراحی سایت در تهران مشغول به فعالیت است.

http://www.radcom.ir


گسترش انفورماتیک و مدیریت آپادانا

شرکت گسترش انفورماتیک و مدیریت آپادانا (گاما) در زمینه طراحی وب سایتهای داینامیک و استاتیک در تهران فعالیت می کند.

http://www.gamadirect.com


فراباکس

شرکت فراباکس در سال 1380 فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت آغاز کرده و در حال حاضر نیز یکی از شرکتهای طراحی وب به شمار می رود.

http://www.farabox.com


آریاوب

شرکت سنجشگران آريا با نام تجاری آرياوب در سال ١٣٧٧ با اجتماع جمعی از مهندسين رشته کامپيوتر تشکيل گرديده و فعاليت خود را در زمينه طراحی وب سايت بعنوان يکی از پيشتازان اين عرصه آغاز کرده. سياست آرياوب در اجرای پروژه ها، بر ارائه بالاترين کيفيت در اجرای خدمات قرارگرفته و در اين راستا آرياوب از ٤ تيم اجرايی متخصص بهره برده است. مديران پروژه پس از تعريف هر پروژه بخشهای اجرايی آن را برحسب تخصص مورد نياز بين اين چهار تيم اجرايی تقسيم و نتيجه کار را تحويل می گيرند. تيمهای اجرايی آرياوب عبارتند از: تيم گرافيک و 3D تيم برنامه نويسی تيم مالتی مديا تيم جمع بندی پروژه

http://www.aryaweb.com


شرکت شاین دیتا

داده های درخشان، از سال ۱۳۸۱با اجرای پروژه های دانشجویی و طراحی سایت های اینترنتی ثابت و فلش کار خود را شروع کرده. و در حال حاضر نیز در زمینه های ذکر شده فعالیت می کند.

http://www.shinedata.com


سباهاست

شرکت سباهاست ، به عنوان کارگزار ثبت دامنه و ارائه دهنده سرویسهای میزبانی وب سایت و هاستینگ و طراحی وب سایت فعاليت دارد.

http://www.sabahost.com


ستکام

شرکت مهندسی ستکام (سيمای تدبيرکاران اطلاعات ماهر ) در سال 1377 فعالیت خود را در زمینه تدوین سایت و طراحی سایت آغاز نموده است و در حال حاضر نیز در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیکی در تهران مشغول به کار است.

http://www.satcom.ir


طراحی وب آرام

شرکت آرام شرق ایرانیان فعالیت خود را در زمینه طراحی و ایجاد سایت های اینترنتی از سال 1380 شروع کرد. هم اکنون نیز در زمینه طراحی وب سایت در تهران مشغول به فعالیت است

http://www.aramwebdesign.com


هایبرد

شرکت گسترش تجارت الکترونیکی هایبرد فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیکی با هدف بسط و گسترش تجارت الكترونيكي و بهره مندي شرگتهاي كوچك ومتوسط از تجارت الكترونيك و گذر از تجارت سنتي به تجارت هوشمند شكل گرفته است.

http://www.hiberd.com


پارس لند گروپ

پارس لند گروپ عمده فعالیت های خود را در دو محور برگزاری همایش، کنفرانس، نمایشگاه های داخلی و بین المللی و همچنین تبلیغات بنا کرده است و در زمینه طراحی وب سایت در تهران نیز فعالیت می کند.

http://www.parslandgroup.com


دیجیتال پرشیا

خدمات بازرگانی الکترونیک، طراحی و برنامه نویسی وب سایت، تولید پرتال های سازمانی تحت وب، طراحی سی دی های چندرسانه ای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، مشاوره و اجرای تبلیغات الکترونیک از خدمات اين شركت مي باشد.

http://www.digitalpersia.com


اپادانا

برخي از خدمات شرکت آپادانا در زمينه طراحي وب سايت به شرح زير مي باشد : - طراحي وب سايت هاي پرتال مناسب براي خبر گزاري ها، آموزشگاه ها، مراکز درماني، آژانس هاي مسافرتي و هواپيمايي و ... - طراحي وب سايت هاي استاتيک، دايناميک، فلش دايناميک و ... - طراحي وب سايت هاي مالتي مديا و تمام فلش بصورت استاتيک، دايناميک و ... - طراحي وب سايت هاي گروهي، نمايشگاهي، صنعتي، درون سازماني، تبليغاتي، مشاوره، گالري عکس، دانلود، سرگرمي و ... - طراحي وب سايت هاي فروشگاهي و وب سايت هاي تجارت الکترونيکي (e-Shop ,e-Marketing ,e-Learning)


نوین طراحان پویا

نوین طراحان پویا مجموعه ای است متشکل از گروهی از طراحان جوان، خلاق و با تجربه ،ایجاد این مجموعه بر اساس برنامه ریزی دقیق و به منظور توانمندی ارائه خدمات گسترده با هدف ایجاد، توسعه و رشد کسب بازار برای سفارش دهندگان می باشد. خلق موقعیت لازم بر اساس شناسایی دقیق نیازهای هر سفارش، هماهنگی و یکپارچگی طرح و اجرا در راستای رشد و تقویت اطلاع رسانی و شیوه تبلیغات مبنی بر برنامه ریزی، سرپرستی و مدیریت متمرکز از جمله اهداف اصلی این مجموعه بوده است.

http://www.novintp.webcade.ir


راوک نگار پارس

مجموعه راوك نگار پارس در ارديبهشت ماه سال 1383 با گرد هم آوردن جمعي از هنرمندان و برنامه نويسان سطح بالا در زمينه طراحي گرافيك , سايتهاي اينترنتي , سي دي هاي مالتي مديا, بانكهاي اطلاعاتي, و Application شروع به کار کرده و اين اميد را دارد كه با استفاده از دانش فني و تكنولوژي مدرن بتواند هنر, صنعت و تكنولوژي را به هم بياميزد و از آن جهت پيشرفت شركتها در عرصه رقابت داخلي و بين المللي استفاده كند

http://www.ravaknegar.net


آریا افزار

نمونه کارها ی انجام شده : سايت فراگيري از راه دور شرکت لگوی آموزشی -پورتال آموزشی Ir Teach سايت فراگيري از راه دور دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله

http://www.7solution.com


ام آ اس

MASPHP از تاریخ اول بهمن 1387 در طراحی layout کلیه سایت ها از تکنیک Table Free - Tableless استفاده می کند که همان استفاده کامل از CSS می باشد. مزایای این تکنیک : افزایش سرعت لوود صفحات ، seo friendly بودن ، زیبا و شیک شدن صفحات و هزاران فایده دیگر. یک نمونه از سایت که به صورت کاملا tableless توسط این شرکت طراحی شده iciau.com می باشد. همچنین در طراحی بخش های سایت ها به صورت کامپوننت های مجزا توسعه های فراوانی انجام داده اند که قابلیت توسعه سایت ها در اینده خیلی راحت تر و سریعتر می شود.

http://www.masphp.com


طراحان وب ایران

طراحان وب ايران يک گروه طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی می باشد.در سال 1382شروع به فعاليت كرده است . باور طراحان وب ايران این است که یک پایگاه اینترنتی تلفیقی از یک ابتکار فنی و یک اثر هنر یست. بنابراین کوشیده اند که خلاقیت فنی را در کنار ذوق هنری قرار دهند.گروه طراحان وب ايران فعالیت خود را از مشاوره و بررسی نیازهای متقاضی شروع کرده و پس از تحویل کامل پروژه ها نیز با اختصاص یک اپراتور اختصاصی همکاری نزدیکی را با مشتریان خود ادامه می دهد.

http://www.iranwebshop.com


7solution

سازمان الکترونیکی یکی از جدیدترین و کلیدی ترین دستاوردهای عصر دیجیتال محسوب می شود. این دستاورد پایه ای ترین فعالیت های سازمانها و بنگاه های اقتصادی را هدف قرار داده است و می کوشد با بهینه سازی ساز و کارها و فعالیت های موجود ، سازمان را به بالاترین سطح کارائی ممکن برساند سیستم مدیریت محتوا (cms) سیستم مدیریت محتوا برنامه‌ای است که با بهره‌گیری از بانک اطلاعاتی امکان ویرایش و مدیریت داده‌ها را بدون نیاز به برنامه‌نویسی می‌دهد. سایت های تجاری سایت های تجاری اغلب ، سایت های ایستا (Static) و بدون تغییر هستند و صرفا جهت اطلاع رسانی برای مخاطبین یک شرکت به کار می روند سایت های تخصصی -سایت های شخصی آموزش مجازی -تبلیغات -مالتی مدیا

http://www.7solution.com


نياز روز

نیاز وب دپارتمان طراحی وبسایت شرکت فنآوری اطلاعات نیاز روز است.تخصص اين شركت ، ارائه راه حل جهت تولید سایتهای تجاری است.طراحی وبسایت برندهای مشهور مانند ژانومه در ایران و وبسایتهای بزرگی چون نیاز روز (جزء صد سایت برتر ایران) و همچنین سایتهایی که در بین سایتهای مشابه خود ، دارای رتبه اول در موتورهای جستجو هستند.

http://www.niazerooz.com


وب پیام

طراحی حرفه وب و بانکهای اطلاعاتی و ايجاد وب سايتهای پویا و انجام خدمات گرافیکی , چند رسانه ای و انیمشن در سطوح تبليغاتي طراحی و ايجاد وب سايتهای حرفه ای توسط فلش و اکشن اسکريپت ساخت و طراحی صفحات وب بصورت دينامکی طراحی لوگو (آرم) ،کارت ، کاتالوگ ، بروشر و پوسترهای تبليغاتی و ديجيتالی برنامه نويسی تحت وب طراحی و برنامه نويسی بانکهای اطلاعاتی بکارگيری از طراحی سه بعدی و ايجاد جلوهای ويژه انيمشن سازی از فعالیتهای وب پیام می باشد

http://www.payamz.com


تارکو

توليد نرم افزارهای چند رسانه ای فارسی. طراحی و پياده سازی پايگاههای اينترنتی طراحی و توليد كتابهای الكترونيكی -توليد نرم افزارهای چند رسانه ای فارسی. طراحی و پياده سازی پايگاههای اينترنتی خلاصه ای از برنامه های این شرکت است.

http://www.tarrco.com


آميتيس رسانه

فعاليت حرفه‌ای خود را از سال 1373 تحت عنوان گروه نرم‌افزاری آميتيس ، با ارائه اولين نرم‌افزار آهنگسازی موسیقی ايرانی تحت سيستم عامل Dos شروع كردند. نتيجه فعاليت این شرکت تا سال 1381 بيش از 50 محصول نام آشنا در زمينه‌های مختلف بوده است. در سال 1381 شركت را با سرمايه نزديك به 10 سال تجربه شركاء و همكارانش با نام نرم‌افزاری آميتيس رسانه به شماره 199180 ثبت كرده اند. حوزه فعاليت شركت آميتيس ، نرم‌افزارهای كامپيوتری است. اين نرم‌افزارها به دو دسته كلي Desktop Application و Web Application تقسيم می‌شوند. آميتيس در زبان پارسی باستان به معنی گل سرخ است. همچنين آميتيس همسر كوروش كبير پادشاه و بنيانگذار امپراتوری هخامنشی است.

http://www.amitissoft.com


نصیری

http://www.mnasiri.com


پل رویا

استودیو طراحی پل رویا مجموعه ای است متشکل از طراحی صنعتی، گرافیک و نیومدیا. ایجاد این مجموعه بر اساس برنامه ریزی پویا به منظور توانمندی ارائه خدمات گسترده تر، با هدف ایجاد وتوسعه نشان هویت (Corporate identity) و رشد کسب بازار برای سفارش دهندگان می باشد.

http://www.poleroya.com


کانون انفورماتیک

انفورماتیک كشور فعاليت خود را از سال 1370 آغاز و همواره هدف خود را درپيشبرد صنعت انفورماتیک كشور و ارائه تجهيزات، با تكنولوژي بالا، جهت افزايش توان سيستمهاي انفورماتيكی در سطوح و كاربردهاي مختلف، دنبال نموده است .طبق آخرین رتبه بندی شرکتهای کامپیوتری، شرکت کانون انفورماتیک دارای امتیاز293 از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد .

http://www.kanoon.net
<< 1 2 3 4 5 6 >>