شرکت های طراحی سایت در استان تهران

گروه نرم افزاری نیووب

نیووب در سال 1385 کار خود را در زمینه تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری و طراحی سایت و انجام کلیه امور تبلیغاتی فعالیت خود را در تهران آغاز کرد
گروه نرم افزاری نیووب با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فنـاوری اطلاعات در تهران جهت پیاده سازی و طراحی وب سایت های داینامیک ، پرتال ، نرم افزارهای بانک اطلاعاتی تشکیل گردیده و آماده انجام پروژه های شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات و اشخاص در تهران و تمام نقاط ایران می باشد.

http://www.newwebdesign.org


شركت پارسيان مهر

اين شركت از بهار سال 1382 با مديريت آقاي فرهنگ فرزانه رفعت فعاليت خود را در زمينه طراحی وب سايت، وبلاگ، پورتال و بهينه سازی سايت در تهران آغاز كرده و همچنان نيز مشغول به فعاليت می باشد.

http://www.parsiangroup.com


شرکت مهندسی نرم افزاری بهپردازان نماد آتیه

اين شركت در سال 1381 با نام طاها رايانه آسيا فعاليت خود را در زمينه بانكهای اطلاعاتی و طراحی وب آغاز كرده.همچنین این شركت در زمينه ساخت سی دی های مولتی مديا و تبليغاتی فعاليت دارد . در سال 1384 نام شركت را به بهپردازان نماد آتيه تغيير داده و هم اكنون در تهران مشغول به فعاليت می باشد.

http://www.behpardazan.com


شركت مينياتور

گروه مینیاتور از چند سال پیش فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید وبسایت شروع کرده و با استفاده از قابلیتها و تخصصهای اعضای گروه در داخل و خارج از کشور سعی دارد که کارهای خود را به صورت حرفه ای و تخصصی به مشتریان خود ارائه مي کند.

http://www.minyatoor.com


گروه پرين پرواز

اين گروه به سرپرستی آقاي محمد مهدی كيهانی فعاليت خود را از سال 1381 در زمينه طراحی سايتهای تمام فلش آغاز كرده است و هم اكنون نيز در تهران مشغول به فعاليت می باشد.

http://www.flyingfeathery.com


شركت فن افزار

شركت فن افزار (فرآيند، فناوری، نرم افزار) فعاليت خود را در توليد نرم افزارهای تحت وب سازمانی آغاز كرده و هم اكنون به عنوان ناظر، مشاور و مجری طرحهای اطلاع رسانی در کشور مشغول به فعالیت می باشد.

http://www.fanafzar.com


شركت پارسيان پروتال

این شرکت فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه بررسی نقاط ضعف و قوت وب سایتها در تهران آغاز نموده و هم اکنون نیز به عنوان یک شرکت ارائه دهنده پروتال طراحی وب سایت در تهران مشغول به فعالیت می باشد.

http://www.parsianportal.com


شركت وب كاران

سایت وب کاران شهریور ماه سال 1385 کار خود را در زمینه طراحی وب سایت آغاز نمود.. در حال حاضر این شرکت در زمینه طراحی سایت در تهران مشغول به فعالیت می باشد.طراحی انواع وب سایت شخصی، وب سایت شرکتها و موسسات با منطبق بر استانداردهای بین المللی وب از مرحله مشاوره تا راه اندازی توسط سایت وب کاران انجام می گردد.

http://www.webkaran.com


گروه فن آوري اطلاعات روهان

اين شركت هم اكنون در زمينه طراحي گرافيكي و برنامه نويسي وب سايتها فعاليت دارد.

http://rohanit.com


طراحی وب سایت ضابط

اين شركت در زمینه طراحی و آموزش وب سایت در تهران مشغول به فعالیت می باشد

http://www.zabet.ir


وکیلیان

این شرکت با مدیریت آقای مهدی وکیلیان فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه طراحی سایت آغاز نموده. و هم اکنون نیز در تهران مشغول به فعالیت می باشد.

http://www.vakilian.com


پارس لند گروپ

پارس لند گروپ عمده فعالیت های خود را در دو محور برگزاری "برگزاری همایش، کنفرانس، نمایشگاه های داخلی و بین المللی" و همچنین "تبلیغات" بنا کرده است. طراحي و پيشبرد كنفرانس‌ها و همایش های تخصصي به عنوان يكي از ابزارهاي كارآمد آموزش و تحول اقتصادی همواره در برنامه‌هاي کارشناسی و مدیرتی وجود داشته است. گروه پارس لند در طي 5 سال گذشته بیش از 20 گردهمايي، همایش و کنفراس تخصصي را طراحي و مديريت نموده است.

http://parslandgroup.com


شركت ارتباطات و اطلاع رسانی فرابرد شبكه(فراپك)

شرکت فرابرد شبکه فعالیت خود را از سال 1382 در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نموده و هم اکنون نیز یکی از شرکتهای طراحی سایت در تهران و همچنین طراحی سایت در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.طراحی و پیاده سازی بیش از صد نمونه وب سایت و پایگاه اطلاع رسانی و دهها نرم افزار مختلف و همچنین ثبت بیش از 4000 دامنه و میزبانی حدود 2000 وب سایت، از خدمات این شرکت می باشد

http://www.farabord.com


شرکت وب رمز

گروه وب رمز، با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و کسب دانش روز در زمینه طراحی، پیاده سازی و مدیریت وب سایت های پویا و ایستا (Dynamic & Static) توانایی انجام کلیه پروژه های طراحی وب سایت و مدیریت و بروز آوری وب سایت های فعال را با بهره گیری از تکنولوژیهای روز دنیا داراست.

http://www.webramz.com


شرکت رهنمون

شرکت رهنمون با شماره ثبت 299213 توسط مهدی رودکی راه‏اندازی شد. این شرکت در حال حاضر در زمینه ثبت دامنه و میزبانی وب سایت و طراحی سایت در تهران مشغول به فعالیت می باشد.رهنمون به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک می‏کند تا حضور موثری در وب داشته باشند. رهنمون با تکیه بر تجربه و تخصص، همواره راه‏کارهای بنیادین و نوینی را در بازار ایران مطرح نموده است.

http://www.rahnemoon.com


شرکت آوازه

آوازه با طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز و طراحی سایت و بهینه سازی وب بیش از ۵۰۰ شرکت و میزبانی بیش از ۱۰۰۰ وب سایت پیشتاز در ارائه خدمات وب به واحدهای صنعتی، سازمانها و ادارات دولتی، شركتهای خصوصی و موسسات آموزشی و تحقیقاتی می باشد. استفاده از تكنیكهای روز در طراحی و بهینه سازی سایت، داشتن سرور اختصاصی در ایران و هلند، داشتن مدرک بین المللی از گوگل، ارتباط با بانکهای بین المللی جهت فروش Online، پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان خود از مزایای آوازه نسبت به بقیه شركتهای طراحی سایت می باشد. .

http://www.avazeh.ir


شرکت آریانیک

این شرکت به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت و ساخت و طراحی نرم افزارهای تحت وب در سال 1380 به طور رسمی آغاز نموده است و در حال حاضر بیشتر فعالیت این شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب می باشد آريانيک سرويسهای ثبت دامنه خود را با همکاری شرکت OnlineNic و DirectI در امريکا زير نظر ICANN ارائه می دهد . HighCMS تنها سیستم تولید و مدیریت وب سایت ( Content Management System ) کاملا فارسی می باشد که پس از برسی و مطالعه حدود ۱۰ (CMS) مطرح خارجی ، در سال ١٣٨٠ توسط تیم فنی آریانیک در ایران طراحی و تولید شده است. HighMail اولين و تنها ميل سرور فارسي ، با امکانات گسترده از جمله ( پشتيباني از پروتوکول های POP3 / SMTP / IMAP4 / LIST / SSL / SMS / HTTP ، پنل وب بيس کاملا فارسي ، پنل مديريت و ... ) مي باشد که نگارش نخست آن در سال 1379 توسط تيم فني شرکت آريانيک توليد شده و از آن تاريخ تا کنون 5 نگارش از برنامه ارائه شده و در حال حاضر آخرين نگارش برنامه ، 3 ميباشد

http://www.aryanic.com


طراحی سایت بابک عزیزی

مدیر مسئول این سایت آقای بابک عزیزی می باشد که در حال حاضر در زمینه طراحی سایت و طراحی cd های مالتی مدیا در تهران مشغول فعالیت می باشد.امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده ترهستند. یک وب سایت با طراحی مناسب، می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت ایفاکند و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد. آنچه در نگاه اول، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می نماید نوع طراحی سایت، چه از طراحی گرافیکی و چه از نظر فنی است. تبلیغات نتایج قابل قبولی در پی دارد اما نیازمند صرف هزینه های زیادی می باشد. ما سایت شما را طوری طراحی خواهیم کرد که موتور های جستجو مانند گوگل و یاهو به طور رایگان برای سایت شما بازاریابی کرده و بازدید کنندگان را به سایتتان بیاورند. طراحی سایت توسط آقای بابک عزیزی که در نتایج موتورهای جستجو، رتبه های بالایی را به خود اختصاص دهند.

http://www.babakazizi.com


گالستیان

این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، پروتال و آموزش آغاز کرد و در حال حاضر نیز در زمینه طراحی سایت در تهران مشغول به فعالیت می باشد.

http://www.galestian.org


نوآوران فناوری اطلاعات آناهید

شرکت نوآوران فناوری اطلاعات آناهید با نام اختصاری نوفا در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و ثبت دامنه و میزبانی آغاز كرده است.از جمله كارها : وب سایت رسمی انجمن عکاسی صنعتی و تبلیغاتی وب سایت رسمی انجمن فیلم کوتاه وب سایت رسمی نمایشگاه ایران پلاست وب سایت پایگاه اطلاع رسانی جماران

http://www.nofasoft.com


پرشین طراح

شرکت پرشین طراح با دارا بودن متخصصین با دارای مدارک رسمی گوگل آماده طراحی هرگونه وب سايت وپرتال مانند پورتال های شرکتی , فروشگاه ساز (فروشگاه اینترنتی) , سایت های خدماتی و ... باقیمتی مناسب و ارزان

http://www.persiantarah.com


شركت فناوری اطلاعات فراكارانت

گروه فراکارانت از سال 1378 فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات در کشور آغاز نمود و در سال 1379 نام ایزی پیج را برای واحد تولید نرم افزار های تحت وب(طراحی وب سایت،تولید و مدیریت و طراحی فروشگاه های اینترنتی، اولین نرم افزار اتصال به بانکهای شتاب و پرداخت آنلاین و ...غیره ) انتخاب نمود. مجموعه نرم افزار های طراحی وب سایت ایزی پیج دارای شماره ثبت از شورای عالی انفورماتیک و مجوز بهره برداری از وزارت صنایع و معادن ایران میباشد و این مسئله آنرا نسبت به سایر نرم افزار های موجود در بازار متمایز نموده است.

http://www.easypage.org


enabz

گروه مهر یاسان به شماره ثبت 346172 ، تشکیل شده از دو شرکت توسعه فناوری هوشمند ( تاسیس: 1381 ) و شرکت فناوری ارتباط گستر ادیب (تاسیس: 1380 ) می باشد و تیم مدیریت این مجموعه سابقه بیش از ده سال خدمات نرم افزاری و سخت افزاری را دارا می باشند. در حال حاضر این شرکت علاوه بر خدمات سخت افزاری و نرم افزاری به طراحی سایت در تهران می پردازد.

http://www.enabz.com


شرکت وب نیاز

نیاز وب دپارتمان طراحی وبسایت شرکت فنآوری اطلاعات نیاز روز می باشد.تخصص اين شركت ، ارائه راه حل جهت تولید سایتهای تجاری مي باشد.طراحی وبسایت برندهای مشهور مانند ژانومه در ایران و وبسایتهای بزرگی چون نیاز روز (جزء صد سایت برتر ایران) و همچنین سایتهایی که در بین سایتهای مشابه خود ، دارای رتبه اول در موتورهای جستجو می باشند ، نمونه كارها: فروشگاه اينترنتي سمفا ( فروشگاه آنلاين ) طراحي سايت نيازمندي - سمن ( نيازمنديها ) وبسايت ويژه شركتها و اشخاص با اهداف تجاري وبسايتي ويژه مشاورين املاك با فنآوري net2008

http://www.niazeweb.com


شرکت مشاوران تجارت نصیح

شرکت مشاوران تجارت نصیح در زمینه طراحی سایت و ثبت دامنه و هاست در تهران مشغول به فعالیت می باشد.

http://www.wsiguide.com


شرکت داده پردازان راتین

شرکت داده پردازان راتین (گروه راتین) با استفاده از آخرين امكانات فني و آخرين تكنولوژي هاي روز جهان ( XHTML - CSS - XML - Ajax - JavaScript - ASP.NET 2.0 ) آماده اجراي پروژه ‎هاي طراحی سایت ، اجرا و راه ‎اندازي ، برنامه نویسی ، پياده سازي بانكهاي اطلاعاتي و ... به منظور معرفي آنها و همچنين ارائه محصولات و خدمات مختلفشان مي باشد. به همين منظور بر اساس نياز مشتركين مختلف و اهداف اجراي اينگونه پروژه‎ ها، خدمات و فعاليتهاي متفاوتي به شرح ذيل ارايه مي كند: 1) مشاوره ، آناليز ، طراحی سایت ، پياده سازي و برنامه نويسي اختصاصي وب سایت و پورتال . 2) مشاوره ، آناليز ، برنامه نويسي و پياده سازي نرم افزار هاي تحت ويندوز (نرم افزارهاي حسابداري ، انبارداري ، صدور فاکتور ،گردش مالي و ...) 3) طراحي و پياده سازي سي دي هاي چند رسانه اي (طراحی سی دی مولتي مديا) 4) ثبت ، نام اينترنتي (Domain) بر روي شبكه جهاني اينترنت به مدت دلخواه و تخصيص فضا (Host) به مقدار مناسب . 5) طراحي و اجرا صفحات وب بصورت دايناميك

http://www.ratingroup.com


آراد

شركت طراحي مهندسي آراد از سال 1380 فعاليت خود را در زمينه هاي ، طراحي صنعتي ، طراحي مكانيسم ، طراحي محصول و خط توليد و اتوماسيون صنعتي آغاز نمود.هدف اصلي فعاليت اين شركت بررسي موانع و مشكلات موجود در شاخه هاي مختلف صنعت و ارائه راه حل مناسب و طراحي و اجراي صحيح آن مي باشد. اين شركت قادر است با بكارگيري كادر مجرب از مهندسين طراح و حرفه اي اقدام به طراحي سيستم ، مكانيسم و محصولات صنعتي بر اساس نياز و شرايط خاص نمايد.

http://www.ank-co.com


ایراشان

شرکت ایراشان فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه طراحی وب و محیط های چند رسانه ای در سال 1381 آغاز نمود. ایراشان سعی کرده با جذب استعدادهای جوان و خلاق و استفاده از بهترین منابع اطلاعاتی و تکنولوژیکی و همینطور مطالعه و تحقیق در زمینه تبلیغات عرصه ای جدید را در مدیریت تبلیغات تجربه کند.در طول سالهاي 81 و 82 به دليل آگاهی كم مديران و متوليان امور تبليغات به خصوص در حوزه IT مسير پر فراز و نشيبی طی کرده تا سازمان ها و شركتهای توليدی و خدماتی ديد بازتر و عميق تری نسبت به حوزه های كاركرد اين شركت پيدا كنند.

http://www.irashan.com
1 2 3 4 5 6 >>