شرکت های طراحی سایت در همدان

گروه نرم افزاری نیووب

نیووب در سال 1385 کار خود را در زمینه تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری و طراحی سایت و انجام کلیه امور تبلیغاتی فعالیت خود را در تهران آغاز کرد
گروه نرم افزاری نیووب با بهره گیری از متخصصین و مهندسین نرم افزار و فنـاوری اطلاعات در تهران جهت پیاده سازی و طراحی وب سایت های داینامیک ، پرتال ، نرم افزارهای بانک اطلاعاتی تشکیل گردیده و آماده انجام پروژه های شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات و اشخاص در تهران و تمام نقاط ایران می باشد.

http://www.newwebdesign.org


اوکسین

گروه نرم‌افزاری اوكسين فعاليت خود را از سال 1381 به صورت غير رسمی آغاز كرد. در ابتدا خط مشی اصلی و عمده فعاليت گروه بر توليد نرم‌افزارهای رايگان كاربردی به زبان فارسی و ارائه رايگان آنها از طريق وب‌سايت گروه بر روی اينترنت بود. در سال 1383 با توليد نسخه‌های جديد نرم‌افزارهای «اينترنت تايمر» و «حسابدار XP» گروه وارد مرحله جديدي از فعاليت خود شد. اين دو نرم‌افزار به صورت تجاری و برای فروش بر روی وب‌سايت عرضه شدند. از اواسط سال 1384 گروه نرم‌افزاري اوكسين فعاليت خود را رسما در حوزه خدمات وب و طراحي وب‌سايت و Web Application ها دنبال كرد. اولين پروژه رسمي گروه در اين زمينه توليد يك سيستم تحت وب، براي اتوماسيون اداري يكي از بخشهاي يك سازمان دولتي بود. پس از آن با اجراي طرح جامع «بازار مجازي دانش» در دانشگاه آزاد اسلامي اين فعاليت ادامه پيدا كرد و در دنباله‌ي آن پروژه‌هاي بزرگ و كوچك ديگري در زمينه‌ي طراحي سايت و نرم‌افزارهاي تحت وب انجام گردید.

http://www.oxinsoft.com