X
09122591063 - 021 - 44861084

۸ اپلیکیشن برتر موبایل برای پخش تریلر فیلم ها

اگر از علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی باشید، مطمئنا تماشای تریلر فیلم‌هایی که در حال اکران هستند یا به زودی نوبت اکران آن‌ها فرا می‌رسد برای شما لذت‌بخش خواهد بود. ما نیز در این پست به معرفی ۸ اپلیکیشن برتر در زمینه‌ی نمایش تریلرها در پلتفرم اندروید، آی‌او‌اس، و ویندوزفون خواهیم پرداخت.
به گزارش فاین آی تی به نقل از زومیت؛ اپلیکیشن‌های متنوعی برای تماشای تریلرها ساخته و منتشر شده است که بعضی از آن‌ها دچار نقص‌ها یا ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند و این موضوع ممکن است تصمیم‌گیری بین انتخاب چند اپلیکیشن را سخت کند. در این مقاله شما با ۸ اپلیکیشن برتر و محبوب در زمینه‌ی تریلرها آشنا خواهید شد و می‌توانید با توجه به توضیحات ارائه شده، بهترین اپلیکیشن را بنا بر سلیقه‌ی خود انتخاب و دانلود کنید. ۸٫ Smart Movies
با توجه به رتبه‌ی اینکه Smart Movies به عنوان هشتمین اپلیکیشن برتر در این زمینه معرفی می‌شود، احتمال اینکه آن را نادیده بگیرید کم نیست. در این اپلیکیشن امکان سرچ تریلر‌ها در نظر گرفته نشده است و همچنین تعداد تریلرهای موجود در آن نسبتا کم است که همین تعداد ویدئوهای کم نیز به سایت یوتیوب لینک داده شده‌اند. اینجاست که می‌توان کلمه‌ی Smart در ابتدای نام این برنامه را بیشتر یک شوخی دانست. با این حال اجازه دهید که به برنامه‌های بعدی و گزینه‌های بهتر بپردازیم.