X
09122591063 - 021 - 44861084

مایکروسافت اپلیکیشن Office Remote را برای اندروید منتشر کرد

مایکروسافت به طور جدی در حال عرضه اپلیکیشن های کاربردی خود برای کاربران سیستم‌عامل اندروید می‌باشد، در همین راستا امروز نیز اپلیکیشن Office Remote برای پلتفرم موبایلی گوگل منتشر گردید. Microsoft releases Office Remote for Android app
به گزارش فاین آی تی به نقل از فارنت؛ یکی از اجزای بسیار مهم مجموعه نرم‌افزاری آفیس، برنامه پاورپوینت آن است که به کاربران کمک می‌کند، برای سخنرانی‌هایشان، از آن استفاده کنند؛ اما همه‌کسانی که این کار را تجربه کرده‌اند می‌دانند کنترل اسلایدهای پاورپوینت، با سیستم شخصی اصلاً کار مناسب و جالبی نیست. برای حل این مشکل تا کنون دستگاه‌های سخت‌افزاری و کنترلی زیادی، طراحی شده‌اند که به کاربران کمک می‌کند تا فایل‌های ارائه شان را مدیریت کنند و در هنگام ارائه با استفاده از کمترین وسایل، ارائه را انجام دهند.
Microsoft releases Office Remote for Android app
یکی از پیشرفته‌ترین برنامه‌هایی که در جهت کنترل از راه دور برای مجموعه آفیس مورد استفاده قرار می‌گیرید، Office Remote نام دارد. اپلیکیشن Office Remote تلفن شما را به یک کنترل از راه دور هوشمند برای تعامل با مجموعه نرم‌افزاری آفیس تبدیل می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید آزادی عمل بیشتری هنگام ارائه داشته باشید. این اپلیکیشن با نرم‌افزارهای Word، PowerPoint و Excel از مجموعه نرم‌افزاری Office 2013 و ۲۰۱۶ کاملاً هماهنگ است.
این برنامه حدود یک سال پیش برای ویندوز فون عرضه گردید بود، اما از هم‌ اکنون کاربران پلتفرم اندروید نیز می‌توانند از طریق لینک زیر آن را به رایگان دریافت نمایند. این برنامه با گجت هایی تا ابعاد ۱۰ اینچ سازگار بوده، اما قبل از هر چیز نیاز است که افزونه مخصوص را بر روی سیستم مورد نظر نصب نمایید.