X
09122591063 - 021 - 44861084

اندازه منوی استارت ویندوز ۱۰ قابل تغییر خواهد بود

در نسخه‌های اولیه پیش‌نمایش ویندوز ۱۰، مایکروسافت امکان تغییر سایز منوی استارت را با اینکه همچنان یک قابلیت کامل‌نشده بود در اختیار کاربران قرار داد. اما در نسخه‌های پیش نمایش بعدی که تا کنون منتشر شده دیگر خبری از این قابلیت نبود تا اینکه مایکروسافت امروز اعلام کرد این ویژگی در نسخه نهایی ویندوز ۱۰ وجود خواهد داشت.
به گزارش فاین آی تی به نقل از زومیت؛ امروز مایکروسافت تاکید کرده است که این قابلیت به هیچ عنوان از ویندوز ۱۰ حذف نشده و در نسخه نهایی این سیستم عامل که در تابستان منتشر خواهد شد، وجود خواهد داشت.
براساس گفته‌های گابریل آول از مایکروسافت، امکان تغییر اندازه منوی استارت یک بار دیگر به نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ باز خواهد گشت. در نسخه‌های اخیر ویندوز ۱۰ این قابلیت به دلیل مشکلات کاربری و باگ‌های موجود حذف شده بود. به همین دلیل نیز در منوی استارت، کارکردن و گشت‌و‌گذار در سیستم برای کاربران سخت شده بود.
در حال حاضر می‌توانید با فشردن دکمه‌ای که گوشه راست بالای منوی استارت قرار دارد صفحه Start را اجرا کرده و تمامی کاشی‌های خود را ببینید. شما از طرفداران منوی استارت هستید یا از طرفداران صفحه استارت؟