X
09122591063 - 021 - 44861084

سازگاری اپلیکیشن تقویم Sunrise با Wunderlist فراهم شد

همیشه داشتن یک فهرست انجام کار برای پیشبرد بهتر برنامه‌های زندگی توصیه شده و امروزه این کار با کمک گجت‌ها به راحتی انجام می‌شود. Wunderlist و تقویم Sunrise هم اپلیکیشن‌هایی در همین زمینه هستند که اخیرا سازگاری محتواهای این دو اپلیکیشن فراهم شده است.
به گزارش فاین آی تی به نقل از زومیت؛ برای فعال کردن ادغام و سازگاری اپلیکیشن‌های Wunderlist و Sunrise، ابتدا به منوی تنظیمات اپلیکیشن Sunrise مراجعه کنید. سپس گزینه‌ی Add Account را انتخاب کرده و Wunderlist را انتخاب کنید. پس از آن به اکانت Wunderlist لاگین کرده و محتواهایی که قصد دارید در اپلیکیشن Sunrise مشاهده کنید، انتخاب کنید.
ایجاد وظایف به طور مستقیم در Sunrise: می‌توانید رویداد جدیدی را در داخل این اپلیکیشن ایجاد کرده و یکی از لیست‌ها و فهرست‌های انجام کار Wunderlist را به این رویداد اضافه کنید. بلافاصله پس از ایجاد رویداد، فهرست انجام کار در آن ظاهر می‌شود.
تغییر تاریخ فهرست انجام کارها: در اپلیکیشن Sunrise می‌توانید تاریخ فهرست انجام کارهای موجود در Wunderlist را نسبت به تقویم، تغییر داد. این کار با کشیدن و رها کردن فهرست‌ها به تاریخ مورد نظر، امکان‌پذیر است.
تغییر یک فهرست انجام کار به حالت اتمام: در اپلیکیشن Sunrise و در کنار تمامی فهرست‌های انجام کار یک چک‌مارک ظاهر می‌شود که با تیک زدن آن، وظیفه یا لیست انجام کار به حالت اتمام یا انجام شده تغییر می‌یابد.

سازگاری و ادغام این دو اپلیکیشن، قابلیت‌های غنی بسیاری را فراهم می‌کند. یکی از ویژگی‌های برتر اپلیکیشن‌ Sunrise، وجود تقویم‌های متنوع آن است. در این اپلیکیشن‌ها می‌توان روزهای تعطیل، مناسبت‌ها و روزهای تولد مخاطبان را نیز اضافه کرد. اپلیکیشن Sunrise را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید: