X
09122591063 - 021 - 44861084

سرانجام قابلیت تماس به واتس اپ ( iOS ) اضافه شد

سرانجام و پس از مدت ها انتظار، در نهایت اپلیکیشن محبوب واتس اپ با قابلیت تماس به روز رسانی شد. این قابلیت در آپدیت ۲٫۱۲٫۱ این نرم افزار اضافه شده و ظرف چند هفته آینده، به صورت اتوماتیک به نرم افزار اضافه خواهد شد.
سرانجام قابلیت تماس به واتس اپ ( iOS ) اضافه شد به گزارش فاین آی تی به نقل از گویا ای تی؛ واتس اپ، نام اپلیکیشنی است که برای آیفون و سایر گوشی های هوشمند موجود بوده و از طریق آن می توانید با دوستان خود به صورت رایگان ارتباط متنی برقرار کنید و تصاویر و کلیپ های خود را با آنها به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن از ۳جی یا وای فای تلفن هوشمند شما استفاده کرده و از این طریق، با دنیای مجازی ارتباط برقرار می کند.
قابلیت های اضافه شده در ورژن ۲٫۱۲٫۱ عبارتند از :
قابلیت تماس : توسط این قابلیت، می توانید از طریق اینترنت با دوستان خود تماس برقرار کنید، حتی اگز آنها در کشور دیگری باشند. ( این قابلیت به مرور ظرف هفته های آتی به صورت خودکار به نرم افزار اضافه خواهد شد ) اکستنشن مربوط به iOS 8 : ازین پس به راحتی از داخل نرم افزارهای دیگر نیز می توانید عکس ها، فیلم ها و موزیک های خود را به آسانی توسط دکمه Share با دوستان خود به اشتراک بگذارید. دکمه دوربین در چت ها : این دکمه به قسمت چت اضافه شده تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید عکس گرفته و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. وایرایش مخاطبین از داخل نرم افزار ارسال همزمان چند ویدئو و ویرایش ویدئوها قبل از ارسال
نرم افزار واتس اپ را می توانید به رایگان از اپ استور دانلود کنید.